ATV

Paylaşmak Güzeldir :

Atv dini, manevi, toplumsal değerlere saygı duyan, toplumun ahlaki yapısına uygun canlı yayın yapan bir yayın kuruluşudur. Atv canlı yayınlarında her türlü terör, şiddet, işkence ve ırkçılık yayınları bulunmamaktadır. Atv canlı yayınını buradan (www.canlihdtvizle.com) izleyebilir ve yayın akışına ulaşabilirsiniz.


29 Yorum ATV

 1. atv yi izlemiyoruz neden

 2. bi türlü açılmadı ki allahın cezası bıktım ya açılmak bilmedi

 3. adanalllııııyyyyyyyyyyyııııı iiiiizzzzzzzzzlliiiiiiiiiiiiiiyyyy ccccccccccccccccccccceeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 4. ts alsın inşallah

 5. BöyleSitenin....

  Kaç kişi giriyor mk sayfa açılmıyor.

 6. BIR SARKISIN SEN GERI DÖNSÜN LÜTFEN

 7. YAYIN ÇOOOK YAVAŞ BİRTÜRLÜ İZLEYEMEDİM MAÇI …………….k

 8. video bölümünün altında sağa sola doğru oynayan cubuk var onu sağa cevirdinizmi ekran büyütme işareti gözüküyor.oraya tıklayın.böylece byütebilirsiniz…. :)ayrıca video ustune geldinizmı gozukuyor…..

 9. NEDEN COK DONUP DURUYOR ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Copyright (DMCA)

Sitede yer alan tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden E Canlı Hd Tv İzle sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. E Canlı Hd Tv İzle embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo`yu İLETİŞİM kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

counter Canlı Tv – Canlı Tv İzle | Tv İzle | Tv İzle