BEYAZ TV

Paylaşmak Güzeldir :


29 Yorum BEYAZ TV

 1. Özür dilerim, sadece Gürkan Hacır’la Barış Yarkadaş’ı karıştırdığım için…

 2. Gezi Direnişini bütün dünya anladı siz ikiniz e Başbakan anlamadınız…

 3. Progrmın başından beri Barış Yarkadaş’ın adı Gürkan Hacır diye yazılarak misafirinize SAYGISIZLIK yapıyorsunuz, hem de bilerek, kasıtlı.

 4. beyaztv fasta ınternetten seyredemiyoruz

 5. Şamil Bey :Hırsızın hiç mi suçu yok?

 6. Türk Bayrağı ve Atatürk’ün resmi zaten ordaydı paçavralar kaldırılınca onlar kaldı. Hem bugüne kadar kutsaldı bugün neden paçavra oldu. Diyarbakır’da Nevruzda dokunmadınız şimdi paçavra oldu. Şamil Bey cevap versin.

 7. programınız cok faydalı teşekkkur edriz ebrucum ben dogum yapalı 2 yıl oldu fakat veremedm kılomu ne yapmalıyım karnım basen kalçam var selulıt varıslermde cktı ne onerirsiniz bunlara agrlık verırmısınız

 8. Ses çok az geliyor :(

 9. osman arslantürk

  AHMET HOCAM FELAKET TELLALIĞI YAPMASAN DA
  YAPICI KONUŞSAN NORMALDE ON NUMARA ADAMSIN ……………….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright (DMCA)

Sitede yer alan tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden E Canlı Hd Tv İzle sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir. E Canlı Hd Tv İzle embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Tüm hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo`yu İLETİŞİM kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

counter Canlı Tv – Canlı Tv İzle | Tv İzle | Tv İzle