Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

Telif Hakkı: Canlihdtvizle.com, içeriklerinde bulunan herhangi bir video yada canlı yayın için telif hakkı talep eden hak sahipleri olduğunda, bu video yada canlı yayın linklerini sistemden derhal silecektir. Bunun için kullanıcılarına herhangi bir bilgi vermek zorunluluğu bulunmamaktadır.Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Canlihdtvizle.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.Canlihdtvizle.com embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur.Tüm Hakları kendilerine aittir. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim kısmından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

Yasal Sorumluluk:

• Canlihdtvizle.com, içeriklerinde bulunan hiçbir video yada canlı yayın hizmetini kendi sunucularında barındırmamaktadır. Videolar veya canlı yayınlar, ilgili kurum yada kişilerin internet sitelerinden link kodu alınarak verilmektedir. Bu nedenle Canlihdtvizle.com, telif hakkı materyal, kanuna uygunsuzluk, yasanın suç saydığı fiilleri öven, suça özendiren, ticari olarak haksız rekabete neden olan, illegal bilgisayar yazılımı tanıtan tüm videolar ve canlı yayınlar için hiçbir yasal sorumluluk üstlenmez, bu içerikler tespit edildiğinde sistemden derhal silinirler.
• Kullanıcı siteye girmek ve bağlanmak için gerekli ekipman veya yardımcı servisleri edinmekten ve bunları korumaktan sorumludur. Üye, servislerin kullanımı için gerekli, modemler, bilgisayar donanımı, yazılım, uzun ya da kısa mesafe telefon servisleri, herhangi bir sınırlama olmadan, bilimum gerekli cihaz ve ekipmanı bulundurmakla yükümlüdür. Kullanıcı bu gibi ekipmanların veya yardımcı servislerin, ‘Servis’lerle uyumlu olması güvencesinden sorumludur.
• Kullanıcı, Canlihdtvizle.com’a bir birey (fert veya şahıs) olduğu (tüzel kişi veya benzeri olmadığı) ve en az 18 yaşında bulunduğu hususunu beyan ve teyit eder. Kullanıcı, aynı zamanda servisleri kullanmaya ve siteye giriş yapmaya yasal olarak yetkili olduğunu ve servislerin seçiminde, servislerin kullanımında ve siteye girişinde her türlü sorumluluğu üstlendiğini, Canlihdtvizle.com’a beyan ve tasdik eder. Bu anlaşma, kanuna aykırılık söz konusu olan durumlarda hükümsüzdür ve bu gibi hukuki durumlarda üyelik hakkı iptal edilir.
• Kullanıcı, izlediği bütün içeriklerin sürekli var olması, video yada canlı yayınların kalitesi hakkında Canlihdtvizle.com’dan herhangi bir sorumluluk talep edemez. İçerikler, ilgili barındırma sitelerinden kaldırıldığında veya o içerik ile ilgili barındırma yapan sunucularda herhangi bir sorun olduğu zaman çalışmaması durumunda da bir hak talep edemez.
• Kullanıcı, Canlihdtvizle.com yazılım ile izlediği bütün içeriklerin sürekli var olması, video yada canlı yayınların kalitesi hakkında Canlihdtvizle.com’dan herhangi bir sorumluluk yada hak talep edemez. Canlihdtvizle.com, videolar ve canlı yayınların kesintisiz ve yüksek kaliteli olmasını taahhüt etmez. Bu videoların kalitesi, barındırıldıkları sunucunun teknik yeterlilikleri ve sorumlulukları ile ilgilidir.
• Canlihdtvizle.com’da bulunan içerikler, barındırıldıkları internet sitelerinden kaldırıldığında veya o içerik ile ilgili barındırma yapan sunucularda herhangi bir sorun olduğu zaman çalışmaması durumunda Kullanıcı herhangi bir hak talep edemez.

• Bazı hallerde devlet, kişileri ya da kuruluşları, sizin hakkınızda bilgi ifşaatına icbar edebilir. Canlihdtvizle.com uygun gördüğü takdirde, bu gibi hallerde, sizin yetki vermenize gerek kalmadan bu duruma uyacaktır. Canlihdtvizle.com, mevcut veya muhtemel bir hukuk davasında, gerçeğe erişmeyi kolaylaştırmak amacıyla,
• (a) eğer gerekli görürse,
• (b) böyle açıklamaların kendisinin potansiyel mükellefiyetini hafifleteceğine inanırsa veya
• (c) kendi haklarını korumak için bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmayı uygun görüp gerçekleştirebilir.
• Bu kullanıcı sözleşmesi, zaman içinde Canlihdtvizle.com Yönetimi tarafından güncellenebilir. Kullanıcılarımız, Canlihdtvizle.com yazılımına her giriş yaptığında güncellenmiş sözleşme maddelerini kabul etmiş sayılırlar.


Sponsorlu Bağlantılarcanlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.
Facebook Beğen :)